Vertikální žaluzie

Moderní řešení stínění interiéru a zároveň elegantní doplněk místnosti - to jsou vertikální žaluzie. Díky svému tvaru umí i opticky zvětšit místnost a vybírat je lze ze široké nabídky materiálů, vzorů a barevných provedení. Pokud i vy hledáte stylové interiérové stínění, tak určitě zavítejte do showroomu WoodAl.

Vertikální žaluzie můžete nejčastěji potkat jako praktické řešení stínění interiéru administrativních budov. Díky své eleganci a široké variabilitě se ale staly také oblíbené v domácnostech. Díky své délce se hodí do velkých francouzských prosklenných oken, ale především své využití najdou i v obloukových či jinak atypicky řešených prostorách.

Nejčastěji se můžete setkat s látkovými vertikálními žaluziemi - ty lze vybírat nejen z různých barev a vzorů, ale také z materiálů. Dokonce si můžete nechat vyrobit žaluzie s potiskem na míru. Ne tolik známým provedením jsou provázkové žaluzie - vytváří decentní stínění, které při jemném vánku dodá interiéru kouzelný nádech.

Podobným řešením jsou také japonské panelové stěny. Jedno z nejmodernějších řešení východního stylu, které místo mnoha menších žaluziových částí nabízí kompletní látkové stěny, s kterými lze posunovat a snadno tak regulovat prostupnost světla.

Přijďte si možnosti vertikálních žaluzií prohlédnout na showroom WoodAl.


Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!