Plastová okna

Plastová okna od různých výrobců se na první pohled téměř neliší. Aby vám dlouho vydržela v co nejlepší kondici, doporučujeme vybrat prověřenou značku s dobrými referencemi. Pouze ověřený výrobce vám zaručí vysokou odolnost, dlouhodobou barevnou stálost a jednoduchou údržbu.

Plastová okna jsou perspektivním řešením pro každý projekt – od úsporné rekonstrukce až po moderní novostavby. V showroomu WoodAl najdete nabídku kvalitních plastových oken předního německého výrobce VEKA. WoodAl se specializuje na dva typy oken. 5 komorová okna Softline 70 AD zaručují kvalitní provedení za velmi dobrou cenu – jsou vhodná pro rodinné, bytové a panelákové domy. 7 komorová okna mají vynikající tepelnou izolaci, životnost i stabilitu. Garantují úsporu vynaložených nákladů na energii a jsou určeny především pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Okna VEKA jsou k dispozici v mnoha variantách designu povrchů – od typické bílé až po fólie v různých barevných variantách či v imitaci dřevěných dekorů. Další možností je hliníkové opláštění v bohaté paletě odstínů RAL. Všechny typy povrchů jsou vysoce kvalitní, a pokud je budete ošetřovat podle pokynů výrobce, vydrží vám jako nové po dlouhá léta.

Kromě značky VEKA zde můžete vybírat i okna značky Internorm.

Přijďte si vybrat plastová okna a k nim kvalitní zastínění do showroomu WoodAl do Centra bydlení a designu Křižíkova. 

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!