Markýzy

Markýzy jsou skvělým řešením - pokud hledáte variantu venkovního stínění, ale na pergolu nemáte prostor a slunečník je pro vás zase malý. Markýza nabízí možnosti stínění právě v tu chvíli, kdy ji potřebujete. Snadno ji vysunete a užíváte si odpočinku ve stínu nebo ji necháte schovanou a zarolovanou na zdi, kde nezabírá téměř žádný prostor.

Praktické řešení pro zastínění zahrady, terasy či balkonu - to je markýza. Odolná látková plachta, která je vypnuta na systém, který lze jednoduše aktivovat a vysunout plošinu s podpůrnými rameny, které zajistí stabilitu.

Markýzy můžete vybírat ze dvou základních rozdělení - otevřené nebo kazetové. Tu první variantu si možná pamatujete z dob stánkových prodejů - jedná se o plachtu, která je rolována na kulaté konstrukci, ale neustále je vystavena slunečním paprskům a jiným povětrnostním podmínkám. Kazetová markýza je tvořena z kazety, ve které je rolovací systém schován před sluncem nebo deštěm. Navíc je možné kazetu objednat v jakékoli RAL barvě a sladit tak s okny, dveřmi nebo roletami vašeho domova.

Ovládání markýz je snadné. Na výběr máte ze tří hlavních typů - buďto můžete markýzu obsluhovat manuálně pomocí kličky nebo si můžete zvolit elektronické ovládání pomocí vypínče či mobilního zařízení.

Také je vhodné zvolit markýzu vybavenou otřesovým senzorem. Ten vnímá změny počasí a při zvýšeném poryvu větru se automaticky aktivuje markýza a schová se do kazety, aby nemohla být poškozena.

Chtěli byste se o nabídce markýz dozvědět více? Navštivte showroom WoodAl

 

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!