Dřevěná okna

Mít v domě dřevěná okna znamená vlastnit kus přírody a také historie. Každé okno ze dřeva je svým způsobem unikát. Přináší s sebou svůj příběh o tom, kde a jak dlouho dřevo rostlo. Bylo po staletí jediným materiálem pro výrobu oken a používá se pro jejich výrobu dosud. Jen technologie výroby se podstatně změnila. Máme tu dřevěná eurookna s celou řadou vynikajících užitných vlastností.


Dřevěná okna jsou ve srovnání s plastovými obvykle dražší volbou. Pokud se pro tento přírodní materiál rozhodnete, měli byste mít přehled o jeho výhodách a nevýhodách. Hlavními výhodami jsou velmi dobrá tepelná izolace, příjemný vzhled, při dodržení předepsaných podmínek dlouhá životnost a snadná opravitelnost. Dá se říci, že dřevěné okno je ekologický výrobek. Dřevěná okna ale nejsou vhodná do vlhkých místností a jejich povrch je citlivý na sluneční záření – po několika letech je nutné okna nechat znovu natřít.

Druhou alternativou jsou dřevěnohliníková okna – kvalitní dřevěná eurookna krytá z vnější strany hliníkovým opláštěním. Spojení dřeva a hliníku zajistí moderní vzhled, vynikající tepelnou izolaci, stálost tvaru a dlouhou životnost bez další potřeby renovace.

Při výběru oken vám rádi poradíme v showroomu WoodAl. Kromě oken si můžete ve stejném dekoru vybrat i interiérové dveře a také dveře vstupní. Dále doporučujeme vybrat si rovnou vhodný typ zastínění – rolety nebo žaluzie. Těšíme se na vaši návštěvu.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!