Venkovní rolety

Venkovní rolety vám nabízí nejen dostatek soukromí před nenechavými pohledy zvenčí, ale také vám zaručí bezpečnost a izolaci. V létě nepropustí teplo do interiéru vašeho domu a v zimě zase to teplo uvnitř udrží. Vytváří tak určitou bariéru mezi vaším domovem a venkovním světem. Vyberte si z několika materiálových variant.

Pokud chcete ovlivnit množství světla a tepla v domě a ještě kvalitně zatemnit, nejlepší volbou jsou předokenní rolety. Dokáží úplně eliminovat vyhřívání interiéru a to i v době nejteplejších tropických dní. A opačně - v zimě brání úniku tepla ven. Lze tedy díky nim výrazně ušetřit na klimatizaci a na vytápění. A jako bonus můžete ušetřit i na pojištění domácnosti, protože venkovní rolety jsou akceptovány pojišťovnami jako jeden ze způsobů zabezpečení domu. A pokud se ve vaší ložnici chcete pořádně vyspat, zatáhněte rolety a nikdo a nic vás nevyruší. Exteriérové rolety totiž také přispívají ke snížení průniku zvuku do domu.

Velmi zajímavou alternativou jsou tzv. screenové rolety, vyrobené ze skelného vlákna nebo polyesteru a potažené ještě tenkou vrstvou PVC. Jejich předností je, že není vidět do interiéru, ale naopak ven vidět je. Venkovní rolety se vyrábějí ve škále odstínů RAL. Můžete je vyladit s barvou dveří, oken, nebo fasády. Samozřejmostí je i dálkové ovládání v rámci řešení inteligentní domácnosti.

Přijďte si variantu venkovních rolet vybrat na showroom WoodAl. Také si zde můžete prohlédnout nabídku rolet interiérových.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!