Interiérové rolety

Rolety do interiéru jsou skvělou volbou, pokud hledáte elegantní stínění oken nebo dveří. Nabízí širokou variabilitu modelů, typů i barev, a proto si vnitřní rolety můžete dokonale sladit s celým interiérem domu. I jejich ovládání je intuitivní a vybírat můžete například z klasického manuálního ovládání nebo pomocí dálkového ovladače či propojit s vaší chytrou domácností a vše mít na dosah ruky z mobilu.


Praktickým a především univerzálně elegantním řešením stínění interiéru domu či bytu jsou interiérové rolety. Pokud se vám například varianta žaluzií nelíbí, tak je zde několik možností z nabídky rolet. Jedním z nejvíce používaných typů jsou látkové rolety. Nejenže jsou velmi lehce ovladatelné, ale jejich největší výhodou je široká nabídka typů látek a barevných provedení. Dokonce si můžete nechat roletu potisknout vámi vybranou fotografií či vzorem.

Pokud ale hledáte do interiéru stínění, které bude působit trochu honosněji, tak se můžete inspirovat římskými roletami. Jejich řasení působí velmi nadčasovým dojmem, ale i z praktického hlediska jsou oblíbené díky své velikostní variabilitě a přizpůsobivému ovládání. Zajímavým řešením jsou také rolety den a noc, které můžete znát pod označením Twinrollo. Pod tímto názvem si lze představit kombinaci rolety a žaluzie nebo je snadno prezentovat jako dvojité rolety. Jedná se o dvojité řešení rolet, které střídají průhledný pruh látky s neprůhledným a díky systému protáčení si tak můžete určit, jestli v interiéru zrovna potřebujete dokonalé zastínění nebo polopropustné světlo.

I z hlediska ovládání si můžete vybrat, zda je pro vás vhodnější manuální ovládání, vypínačem, pomocí dálkového ovládání nebo aplikací v mobilu či tabletu.

Přijďte si varianty interiérových rolet prohlédnout a také vyzkoušet na showroom WoodAl.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!