Interiérové dveře

Že výběr dveří není tolik důležitý? Nenechte se zmást! Vždyť přece jen jimi vcházíte do každé místnosti. Ať už klasickými, posuvnými nebo třeba shrnovacími. Při jejich výběru se zaměřte nejen na jejich velikost a materiál i na detaily jako je klika a další doplňkové funkce. Uvidíte, že sami zůstanete překvapeni, jaké možnosti vám dnes široká nabídka interiérových dveří nabízí.

Dveře jsou hlavní doménou společnosti Porte Karpi. V portfoliu společnosti najdete jak dveře interiérové a vstupní, tak také dveře bezpečnostní či posuvné. Co se týče dveří interiérových, máte na výběr z kvalitních a prověřených značek Pivato nebo FerreroLegno.

Pivato je italskou společností se sídlem v Benátkách, kde existuje již téměř 50 let. Stejně jako ve svých počátcích, stále sází na vytváření nejmodernějších produktů pomocí inovativních technologií.

Společnost FerreroLegno existuje na tomto trhu již 65 let, jejím cílovým produktem jsou avantgardní dveře. Hlavní důraz kladou zejména na estetickou hodnotu dveří, kdy jejich vzhled vždy odpovídá specifickým nárokům zákazníka.

Společnost Porte Karpi ve vlastní produkci vyrábí moderní okna dřevěná, dřevěnohliníková, eurookna a kvalitní vchodové dveře. Jako první v České republice se této společnosti podařilo dosáhnout na certifikát od společnosti Sikkens, díky kterému máte nárok na poskytnutí desetileté garance povrchové úpravy všech produktů TPEurookna.

Prostřednictvím prověřené společnosti Okey zajišťuje Porte Karpi bezpečnostní dveře s vysokou kvalitou a inovativním designem. U jednotlivých typů máte na výběr celou řadu zámků, tvarů, povrchů nebo barev. Jako první také přišly s prvními pancéřovanými dveřmi do interiéru s označením Blindasonno. Můžete si tak zajistit domácnost dvojí pojistkou - tedy pancéřovými dveřmi vchodovými a těmi v interiéru, protože dvě pojistky jsou vždy více než jedna...

Přijďte se inspirovat na showroom Porte Karpi - dveře jsou vám zde vždy otevřeny.


Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!