Internorm okna

Nabízíme kvalitní okna

Každé okno od Internormu je vyrobeno přesně podle Vašich představ a přesně na míru. Tyto produkty nabízíme proto v nejrůznějších velikostech, provedeních a designech – bez rámu, plošně lícující, s hranatými rámy nebo se zaoblenými hranami na křídle a rámu. Jsou vhodná pro každý architektonický styl a design Vašeho domu.

Dokonalá ochrana před vloupáním, vynikající tepelně izolační vlastnosti a zvukotěsnost jsou u oken od Internormu samozřejmostí. Klademe velký důraz na náročný design a dokonalé zpracování i nejmenších detailů. Bohaté příslušenství poskytuje při výběru oken nespočet možností. Nabízíme nejen dlouhou řadu klik nejrůznějších designových provedení, ale také okenní kování s designovými zavíracími díly, které nejen že dobře vypadají, ale navíc také usnadňují čištění oken.

Vedle otvíravých, otvíravě sklopných nebo sklopných oken vyrábíme také pevná zasklení, balkonové a terasové dveře, posuvná okna, resp. posuvné dveře, zdvižně-posuvné dveře, velkoplošná zasklení nebo sklepní okna.

Přijďte si vybrat Internorm okna a k nim kvalitní zastínění do showroomu WoodAl do Centra bydlení a designu Křižíkova. 

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!