Horizontální žaluzie

Interiérové žaluzie nabízí mimo vertikálního provedení i žaluzie horizontální. Je to asi nejvíce známé provedení, kterého si na oknech můžete povšimnout. Snadno ovladatelné, ekonomicky přijatelné a přesto tolik variabilní. Věděli jste například, že vnitřní žaluzie můžete vybírat nejen z kovu, ale také z dřeva nebo látky? Stejně jako ovládání je možné zvolit nejen manuální pomocí šňůrek, ale i pomocí vypínače.

Pokud hledáte vnitřní stínění oken nebo dveří ve skvělém poměru cena a výkon, tak vám z rovnice určitě vypadnou horizontální žaluzie. I proto jsou to jedny z nejvíce používaných žaluzií na trhu. Lze je vyrobit na míru i na atypická okna a taktéž si můžete zvolit barvu žaluzií tak, aby vám ladily s celým interiérem. V nabídce jsou i žaluzie dřevěné - například z bambusu. Ten se totiž vyznačuje skvělými vlastnostmi - vysoký obsah křemíku zaručuje bambusovému materiálu vysokou pružnost a také tvrdost. Především ale velmi dobře snáší vlhkost, a proto jsou bambusové žaluzie nejvíce používány v koupelnách.

Kromě klasických žaluzií jsou ale poslední dobou také čím dál více oblíbené plisé žaluzie. Jedná se o skládané žaluzie z textilie, které nejčastěji najdou využití v zimních zahradách nebo u střešních oken, ale díky jejich variabilitě je možná jejich implementace skutečně na kterémkoli okně. Jsou decentní, jemné a velmi elegantně doplňují interiér.

Pokud ale hledáte výjimečné, jemně elegantní a decentní řešení interiérového stínění, tak se můžete inspirovat záclonovými žaluziemi.

To vše, včetně řešení stínění střešních oken, můžete najít na showroomu WoodAl.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!