Vchodové dveře

Každý dům potřebuje své vchodové dveře - prostor, kde vítáme návštěvy a především, kde začíná naše komfortní zóna domova. Při jejich výběru je ale potřeba dbát na všechny bezpečnostní, akustické i tepelně izolační vlastnosti. Ochraňte svůj domov - jen tak si můžete užívat ničím nerušeného štěstí a pohodlí.

Vybíráte vchodové dveře, ale nevíte, jaké budou ty pravé? Nejčastěji je jejich volba závislá na typu oken, které jste při hrubé stavbě domu zvolili. Ať už materiálově nebo barevně.

Z hlediska materiálů jsou vchodové dveře nabízeny plastové, hliníkové, dřevěné nebo dřevohliníkové. Nejčastěji se ale volí hliníková varianta, která nabízí nejen skvělé akustické a tepelně-izolační vlastnosti, ale také jejich údržba je velmi snadná. A co se týče barvy, tak tady zase tolik na sjednocení s okny dbát nemusíte. Přece jen okna bývají ve většině případů bílá, ale to u dveří nechcete... Když už se volí barevná kombinace, tak se nejčastěji sahá po šedé barvě - neutrální variantě, která se skvěle hodí k univerzálním typům barev.

U vchodových dveří ale dbejte i na jejich bezpečnost - více zabezpečujících prvků chrání váš domov a vy můžete s klidem usínat. Nebo se můžete rozhodnout pro bezpečnostní dveře a poté už spát jako dudek.

Přijďte si nabídku dveří prohlédnout na showroom Porte Karpi.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!