Posuvné dveře

Posuvné systémy otevírání dveří jsou v rámci řešení moderního bydlení stále více oblíbené. Jedná se o velmi praktické a elegantní designové řešení oddělení místností. Jsou typické svými minimalistickými liniemi a mají nevšední schopnost nechat zmizet okolní prostor a pak jej opět otevřít.


Řešíte právě stavbu svého domu a vybíráte si interiérové dveře? Nezapomeňte na možnost pořídit si nejen dveře s klasickým otevíráním, ale také dveře posuvné. Jejich řešení je skutečně praktickézasouvají se buď do stěny, nebo jednotlivá křídla vedle sebe a šetří tak místo. Ideální je počítat s posuvnými dveřmi už v rámci plánování projektu hrubé stavby – nemusíte řešit, na kterou stranu se budou otevírat, a můžete dopředu počítat s využitím ušetřeného prostoru.

Můžete si vybrat z různých druhů posuvných systémů – s kolejnicí skrytou pod garnýží, zapuštěnou ve stropě, s designovým nerezovým systémem kolejnice atd. Co se týká materiálů, k dispozici je spousta možností – dveře dýhované, lakované, skleněné nebo třeba kombinované. Design dveří si zvolíte tak, aby dobře zapadal do architektonického výrazu vašeho interiéru.

Posuvné systémy a dveře si přijďte vybrat do showroomu specializovaného na interiérové a vchodové dveře – do Porte Karpi

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!