Pergoly

Všichni z vlastní zkušenosti víte, jak dokážou být letní vedra úmorná. A pokud si nemůžete užít horké letní slunce někde na pláži, často raději zatáhnete žaluzie a zůstanete doma. Ale není to škoda? Pořiďte si pergolu – spolehlivě vás ochrání před slunečními paprsky a zajistí příjemné klima. Užijte si pohodové léto na vlastní terase nebo zahradě.

Pokud vybíráte pergolu, můžete si vybírat mezi klasickými pergolami - hliníkovými, dřevěnými nebo látkovými - nebo bioklimatickou pergolou. Francouzské bioklimatické pergoly BIOSSUN, řečeno s trochou nadsázky, umí poručit slunci, větru i dešti. Celý systém funguje na principu otáčivých střešních lamel, které mohou změnit svou polohu až o 176°. Pergola v parných dnech zajišťuje ideální klima pro příjemný pobyt a v podzimních plískanicích chytře chrání proti dešti. V horkých letních dnech si nastavíte úhel pro větrací otvory tak, že vzduch proudí a také rychle odchází směrem nahoru. V případě deště zase lamely ve tvaru žlábku a nastavené do správného úhlu vodu spolehlivě odvádí.

Unikátní systém pergoly BIOSSUN pro vás bude spolehlivě pracovat skutečně během celého roku. Můžete si dokoupit také boční stěny a ochránit terasu před deštěm nebo sněhem.

Dopřejte si to pohodlí a užívejte si pobytu venku nejen v létě, ale kdykoliv. Vhodný typ pergoly vám doporučí odborní poradci na showroomu WoodAl.


Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!