Bezpečnostní dveře

Pokud chcete svůj domov zabezpečit nejvíce, jak je to možné, rozhodně doporučujeme vybrat bezpečnostní dveře. S jejich instalací si zajistíte klidné spaní a především bezpečný domov. Nejčastěji se bezpečnostní dveře volí v bytových domech, ale i rodinné domy by neměly zůstat pozadu. Vybírat můžete z několika typů zabezpečení - od čtečky prstů až po protipožární ochranu.

Bezpečnostní dveře, které vám poskytnou klid a bezpečí, si můžete vybírat z několika typů provedení. Nejenže můžete volit stupeň ochrany - a to až po nejvyšší 4. stupeň ochrany, ale také lze zvolit drobné implementace, které se zabezpečením dveří pomůžou. Ať už si chcete zjednodušit život a otevírat dveře pouze se čtečkou prstů nebo číselným kódem místo klíčů nebo hledáte funkci překódování, pak na showroomu Porte Karpi určitě najdete to své.

Na showroomu můžete najít zastoupení italské značky bezpečnostních dveří OKEY, která již přes třicet let chrání milované domovy. Na výběr jsou dveře od 2. po 4. stupeň ochrany, s cylindrickým zámkem nebo trojitým kódováním. Dveře je možné vybírat pancéřové, protihlukové, protipožární nebo i neprůstřelné.

Přijďte se o zabezpečení vašeho domova poradit na showroom Porte Karpi.

Fotogalerie

WoodAl s.r.o Křižíkova 703/97c, 186 00 Praha 8 – Karlín

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!